UYSAL:TDP HALKIN PARTİSİDİR

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal, yazılı bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Partisinin Afyon’da ki çalışmaları hakkında detaylı bilgi veren Uysal, Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ortamı göstererek değişim sinyalleri verdi.

16:33:05 | 2021-04-26

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal,  yazılı bir basın açıklaması gerçekleştirdi.  Partisinin Afyon’da ki çalışmaları hakkında detaylı bilgi veren Uysal, Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ortamı göstererek değişim sinyalleri verdi.

Mustafa Sarıgül önderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi, geçtiğimiz günlerde parti logosu ve parti ismini kesinleştirerek resmiyet kazanma yolunda yeni bir adım atmıştı. Türkiye Değişim Partisi teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Afyon’da da çalışmalar yürüten partinin, Afyon İl Başkanlığı, Kadir Uysal’a emanet edildi. Başkan Uysal yazılı bir açıklama yaparak Afyon’daki teşkilatlanma çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

“VATANDAŞIMIZIN HAK ETTİĞİ REFAH ‘DEĞİŞİM HAREKETİ’ İLE MÜMKÜN OLACAKTIR”

Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ortamı göstererek, değişim sinyalleri veren Başkan Uysal; “Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunduğu büyük zorluklarla mücadele etmeye devam ediyor. Bu zorluklardan en çok halkımızın yara alıyor. Esnafımız, çiftiçimiz, öğrencimiz, memurumuz, emeklimiz bütün zorluklarla mücadele ederken bir başına kalıyor. Pandemi destekleri yetersiz kalıyor. Vatandaş alıverişe çıktığında elini cebine atamıyor ne alsam ne yapsam da ev geçindirsem derdine düşüyor.

Bir şeyler yapmak adına yürürlüğe giren uygulamalar ancak havada kalıyor. Vatandaşımızın hak ettiği refah seviyesi Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün öncülüğünde başlattığımız ‘değişim hareketi’ ile ancak mümkün olacaktır.

Afyonkarahisar’da Türkiye Değişim Partisi çalışmalarını en yükseğe taşımak adına çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Afyonkarahisarlı 
ETİKET :  

Tümü