YILDIRIM: EMEKCİLERİN ANLAMLI BAYRAMI...

Ülkem Partisi Afyonkarahisar Başkanı İbrahim Yıldırım 1 Mayıs mesajında şunları söyledi; "Daha güzel yarınlar için yolumuzda emin adımlarla ilerleyeceğiz"

11:18:28 | 2021-05-01

Ülkem Partisi Afyonkarahisar Başkanı İbrahim Yıldırım'dan 1 Mayıs mesajında şunları söyledi; "Daha güzel yarınlar için yolumuzda emin adımlarla ilerleyeceğiz" dedi Alın terinin gerçek sahipleri emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.

"Daha güzel yarınlar için yolumuzda emin adımlarla ilerleyeceğiz"

Başkan Yıldırım mesajının devamında ise;‘ Ülkemizin kalkınması ve geleceği için emeğini ortaya koyan, yüreğinde vatan sevgisi ile çalışıp, memleketimize değer katan tüm vatandaşlarımızın, alın terinin gerçek sahipleri emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum. El ele güzel günlere yelken açacak, kötülüğe karşı hep iyiliğin galip geleceği daha adil bir dünya için mücadelemizi sürdüreceğiz. Tedbirlerimizle salgını en kısa zamanda geride bırakarak daha nice 1 Mayısları hakkımızı aldığımızı bilerek, emeklerimizin karşılığını görerek gerçek sevinç ve coşkuyla kutlamayı dilerim’  dedi.                                                            
ETİKET :  

Tümü