[animate output image]

ÖZAĞIL: HALK YİNE BENİ TERCİH ETTİ

Afyonkarahisar'ın Merkeze bağlı Işıklar beldesinde seçimi kazanan Erol Özağıl Bugün yapılan tören ile dualar ile halkın koltuğuna geçti.

22:19:21 | 2019-04-14

Mehter eşliğinde kasaba turu atan Işıklar halkı, daha sonra belediye önüne geldi. Protokol konuşmalarında, Üçüncü dönemde de kendisine teveccüh gösterip oy veren tüm ışıklarlılara teşekkür eden Erol Özağıl, Şu ifadelere yer verdi;

"  il Başkanım ,ilçe başkanım, belediye başkanlarım, kasabamızın güzide insanları hanımefendiler beyefendiler, değerli basın mensupları, Bana teveccüh göstererek, üçüncü dönemde de beni bu makama layık gördünüz. 31 Mart ta seçim artık bitti bizler bundan böyle kasabamıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışıp kasabamızı hep birlikte daha güzel işlerle birlikte yöneteceğiz.

 

Ben tekrar herkese bana oy veren vermeyen kimler varsa tüm ışıklar halkıma canı gönülden teşekkür ediyor hepinize saygı sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum" dedi. Daha sonra İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve ardından İl Başkanı Mehmet Kocacan birer konuşma yapğarak ışıklar halkına teşekkür etti.

 

 

Ardından tüm kasaba halkına yemek verildi. Yenilen yemeğin ardından ise, belediyeye geçilerek tebrikler kabul edildi. Programa MHP Afyon İl Başkanı Mehmet Kocacan, İlçe Başkanı Fevzi Kartal, çok sayıda davetli ve Işıklar halkı katıldı.
ETİKET :   IŞIKLAR MHP EROL ÖZAĞIL

Tümü