En çok dinlenen radyoya ziyaret...

Gün FM’in kuruluş yıldönümünü tebrik eden Başkan Zeybek, Afyonkarahisar basın camiasında önemli bir yere sahip Gün FM’in radyo yönetimi ve çalışanlarına başarılarının devamını dileyerek Belediyemizin kültür yayınlarını hediye etti.

14:43:14 | 2021-05-23

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 27. kuruluş yıldönümü nedeniyle Gün FM’i ziyaret etti.Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ve radyo çalışanları tarafından karşılanan Zeybek Başkan, yayına katılarak Belediyemizin çalışmalarını anlattı.

        Ziyarete Başkan Zeybek’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Murat Öner, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Özgür Kavak katıldı.

     Ziyarette Gün FM’in kuruluş yıldönümünü tebrik eden Başkan Zeybek, Afyonkarahisar basın camiasında önemli bir yere sahip Gün FM’in radyo yönetimi ve çalışanlarına başarılarının devamını dileyerek Belediyemizin kültür yayınlarını hediye etti. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Zeybek Başkan ve beraberindekilere teşekkür etti.
ETİKET :   ismail akar fatma akar günfm radyo

Tümü