COKER:KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

BBP MKYK Üyesi Cemil Çoker'in kendi sosyal medya profilinden paylaşmış olduğu kandi mesajı şu şekilde; "Bir gece, kendisine bazı âyetlerimizi gösterelim diye kulunu Mescid-i Harâm’dan çevresini mübarek kıldığımız Mescid-i Aksâ’ya götüren Allah eksikliklerden münezzehtir.

10:42:59 | 2021-03-10

 
BBP  MKYK Üyesi Cemil Çoker'in kendi sosyal medya profilinden paylaşmış olduğu kandi mesajı şu şekilde; Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (Sallallahu Aleyhi Vesellem)'i, huzuruna kabul eden, bu gece bizi de her gün beş vakit huzuruna almak için namaz ile şereflendiren, Rabbimize sonsuz şükürler olsun...
"Bir gece, kendisine bazı âyetlerimizi gösterelim diye kulunu Mescid-i Harâm’dan çevresini mübarek kıldığımız Mescid-i Aksâ’ya götüren Allah eksikliklerden münezzehtir.
O, gerçekten her şeyi işitmekte ve görmektedir". (İsrâ S.1)
Mübarek Miraç Kandilinizi Kutlar;
Sizin, Sevdiklerinizin ve Alem-i İslamın Affına, Türk-İslam dünyasındaki soydaşlarımızın, dindaşlarımızın birlik, beraberlik ve kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum.
“Rabbimizden niyazımız o dur ki,
Küresel bir salgın olan ve tüm insanlığın üzerine adeta bir kabus gibi çöken Koronavirüs'ten de insanlığın bir an önce kurtulmasına vesile olmasını,
bu gecede yapılacak duâ ve yakarışlarımızın gerçek anlamda bir tövbe ve zatına yönelmemizi, razı olacağı bir kulluğu bizlere nasip eylemesini niyaz ediyorum."
ETİKET :  

Tümü