BAŞKAN UYSAL: YARDIMLAŞMAK EN GÜZEL DEĞER..

Türkiye Değişim Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir UYSAL Gönül Dostları Yardımlaşma derneğinin Afyon şubesini ziyaret etti.Dernek Başkanı Yıldız DEĞER tarafından karşılanan UYSAL Dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.Yıldız DEĞER hanımefendinin çalışkanlığı ve başarılarını takdir eden UYSAL Afyonkarahisar adına teşekkürlerini sundu. Ramazan ayının Yardımlaşma ve dayanışma açısından çok önemli olduğunu bildiren UYSAL Afyon halkının bu konudaki duyarlılığını aktardı.Afyonkarahisar da yaşayan halkımızın yardımlaşma kültürünün yüksek olduğunu bildiren UYSAL Ramazan ayının bolluk ve bereket getirmesini dileyerek Hayırsever insanlarımızın Gönül Dostları Derneğine ulaşmalarını rica etti. Dernek Başkanı sayın Yıldız DEĞER e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden UYSAL ihtiyacı olan ailelere dağıtılmak üzere Gıda yardımı yaparak afyonkarahisar halkının yanında olacaklarını bildirdi.

16:28:48 | 2021-04-26

Türkiye Değişim Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir UYSAL Gönül Dostları Yardımlaşma derneğinin Afyon şubesini ziyaret etti.Dernek Başkanı Yıldız DEĞER tarafından karşılanan UYSAL Dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.Yıldız DEĞER hanımefendinin çalışkanlığı ve başarılarını takdir eden UYSAL Afyonkarahisar adına teşekkürlerini sundu.

Ramazan ayının Yardımlaşma ve dayanışma açısından çok önemli olduğunu bildiren UYSAL Afyon halkının bu konudaki duyarlılığını aktardı.Afyonkarahisar da yaşayan halkımızın yardımlaşma kültürünün yüksek olduğunu bildiren UYSAL Ramazan ayının bolluk ve bereket getirmesini dileyerek Hayırsever insanlarımızın Gönül Dostları Derneğine ulaşmalarını rica etti.

Dernek Başkanı sayın Yıldız DEĞER e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden UYSAL ihtiyacı olan ailelere dağıtılmak üzere Gıda yardımı yaparak afyonkarahisar halkının yanında olacaklarını bildirdi.
ETİKET :  

Tümü