Başkan Uysal: Gençliğin ruhu...

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında Atatürk gençliğine layık bir Türkiye için ‘değişime’ ihtiyaç olduğunu vurgulayan TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal şunları söyledi:

13:29:15 | 2021-05-20

“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk bir sözünde, ‘Gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi anlamış bir gençliğe emanet edeceğimden dolayı çok memnun ve mesudum’ diyerek gençliğimize bu memleketi anlamaları gerektiğini ve bu memleketin onlara bir emanet olduğunu ifade etmiştir.

Bizler de bu emanete sonsuza kadar sahip çıkmaya ant içen bir değişim hareketindeniz. Türkiye Değişim Partisi olarak genel başkanımız Mustafa Sarıgül’ün liderliğinde 19 Mayıs’ların öneminin bilincinde bireyleriz. Türkiye’nin bir değişime ihtiyacı olduğu su götürmez bir gerçektir.

Bu değişim için bütün gençlerimize sesleniyorum. Gelin memleketimizi anlayalım ve onu tıpkı ilk kurulduğu günkü gibi inançla ve umutla yeniden inşa edelim. Bu vesileyle Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadeleyi başlattığı bu önemli günün yıldönümünde bütün gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.”
ETİKET :  

Tümü