BAŞKAN ŞAHİN: SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ..

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin Ramazan Bayramı dolasıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şahin mesajında;Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayını idrak ederek, Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

19:02:42 | 2021-05-13

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin Ramazan Bayramı dolasıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şahin mesajında;

“Değerli hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Bayramın tüm insanlık için esenlik ve huzura vesile olmasını diliyorum.

Korona virüs (COVİD-19) salgını tedbirleri çerçevesinde bu bayramı sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da gönüllerimiz bir olacaktır. Ayrı kalsak da kalplerimiz aynı sevinçle ve aynı güzel yarınlara duyduğumuz inançla çarpacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde alınan tedbirlere uyarak bu zor günleri geride bırakarak, güzel yarınlara ulaşacağız, nice güzel bayramları daha büyük coşkuyla yaşayacağız. Bu vesileyle bir kez daha siz kıymetli hemşerilerimden alınan tedbirlere uyma noktasında kararlı davranmanızı önemle rica ediyorum.

İscehisar Belediyesi olarak bizler bayram süresince sizlere hizmet noktasında 7/24 görevimizin başında olacağız.

Başta siz değerli hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Bayramın tüm insanlık için esenlik ve huzura vesile olmasını diliyorum” dedi.
ETİKET :  

Tümü