BAŞKAN KARAMAN: HİZMET İÇİN VARIZ

Sinanpaşa belediyesi Başkanı Erdal Karaman "Sinanpaşa ilçesine ne yapılması gereken varsa Sinanpaşa halkına en iyi hizmeti vermek benim görevim"dedi

15:27:16 | 2021-04-06

BAŞKAN ERDAL ANLAŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Hüsnü Serteser, Atso Genel Sekreteri, Ali Şenol, Kaymakamımız Sayın; Kübra Demirer, İl Genel Meclis Üyeleri Sayın;Veysel Tekeli ve İsmail Aktürk’ün katılımlarıyla Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları kapsamında, Sinanpaşa Belediye Düğün Salonunda yaptığımız toplantıda 1. Etap 1. Kısımda yapılacak alan için arazi sahipleri ile anlaşmamızı yaptık."
SİNANPAŞA 2.OSB BİLGİLER VERİLDİ
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’u belediyemizde ağırladık. Merkez 2.OSB Çalışmaları hakkında istişarede bulunduk. Nazik ziyaretleri ve desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.
 
MUHTARLAR SESİMİZ KULAĞIMIZ
İlçemiz Mahalle muhtarlarımızla 3.Ayda bir araya gelerek İstek,talep ve görüşlerini dinliyoruz.İstişareye önem veriyoruz.İlçemizi geliştirmek adına yaptığımız çalışmalarda,Desteklerinden iyi düşünce ve fikirlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ederim.Yaptıkları ve yapacakları çalışmalarından dolayı muhtarlarımıza kolaylıklar dilerim.
 
SERACILIKCIK DEMEK ÜRETİM DEMEK
İlçemizde yapmayı planladığımız,Seracılıkla ilgili çalışmalar kapsamında;
Kaymakamımız  Kübra Demirer,İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Belde Belediye Başkanlarımız ile birlikte,İlçemize bağlı Küçükhüyük beldemizde faaliyet gösteren Seralan Sera Sahibi İrfan Altan’dan, seracılık faaliyetleri hakkında bilgi alarak incelemelerde bulunduk. Seralan işletme sahibi İrfan Altan ve çalışanlarına misafiperverliklerinden dolayı teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.
ETİKET :  

Tümü