[animate output image]

BAŞKAN ILGIZ: TABANIN SESİYİZ...

Afyonkarahisar Ülkem Partisi gerçekleştirmiş olduğu kongere de Merkez İlçesi Başkan adayı tek listesi adayı Zeki Ilgız gösterildi.

11:15:56 | 2020-09-28

 Afyonkarahisar Ülkem Partisi Merkez İlçesi adayı tek listesi adayı Zeki Ilgaz gösterildi. Kongre öncesinde, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Kadir Uysal seçimlerin Afyonkarahisar’a hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

 

Ardından kongreye tek liste ile aday gösterilen mevcut Merkez İlçe Başkanı Zeki Ildız’da yapılacak olan kongre’nin Afyonkarahisar’a hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu. Yine Ankara İl Başkanı Hasan Hüseyin Tekin’de kongrenin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti. Daha sonra gazetecilerin sorularını cevaplayan İl Başkanı Uysal’ı Genel Başkan Nejet Doğan Telefonla arayarak, Kongrenin Afyonkarahisar’a hayırlı ve uğurlu olması temennisini iletti.

 

Yüksek seçim kurulu görevlilerinin gözetiminde yapılan kongrede tek liste ile Merkez İlçe kongresi seçimlerine giren Mevcut Başkan Zeki Ildız yeniden Merke İlçe Başkanlığına seçilerek güven tazeledi. Seçimin ardından Kongreye katılan delegelere ve misafirler ortamında seçim gerçekleşti.  Yapılan kongre alanında sosyal mesafe kurallarına uyuldu.
ETİKET :   ÜLKEM PARTİSİ MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI

Tümü