Başkan Genç: 19 mayıs gençliğin ruhu...

Afyonkarahisar Millet Partisi İl Başkanı Selahattin Genç 'in yaptığı açıklaması şu şekilde; Genç; Bu gün, 19 Mayıs 1919'ların olumsuzluklarının daha ağırlarıyla karşı karşıyayız

13:29:30 | 2021-05-18

Afyonkarahisar Millet Partisi İl Başkanı Selahattin Genç 'in yaptığı açıklaması şu şekilde; Genç; Bu gün, 19 Mayıs 1919'ların olumsuzluklarının daha ağırlarıyla karşı karşıyayız. Ülke olarak yaşadığımız tehdit ve tehlikeler,"dedi

Millet Partisi İl Başkanı Genç; "Doğu Türkistan'da, Çin tarafından soydaşlarımıza yapılan  zulüm ve soykırım,
Ortadoğuda masum insanları katleden İsrail terörü karşısında,
Ne AB kriterlerine, ne de ABD, RUSYA ve ÇİN' in tavsiye ve dayatmalarına ihtiyacımız yoktur."

ANCAK BAŞIMIZA YENİ EFENDİLER GELİR

Başkan Genç; "Çözüm sende, kurtuluş sende. Çare Tam Bağımsızlıkta. Bana tabi ol, bize katıl kurtul diyenlere itibar ederek hiçbir sorunumuzu çözemeyiz. Ancak başımıza yeni efendiler tayin ederiz.

Bütün vatanseverler, her türlü şahsi kaygı ve isteklerimizi bir tarafa bırakalım. Parti, grup, cemaat taassubunu aşalım. Son vatan parçası elimizden gitmeden hakta, ilimde, hikmette, dogruda, adalette, milli degerler ve milli menfaatler etrafında birleşelim."

BAĞIMSIZLIĞIMIZI YENİDEN ALEVLENDİRELİM

19 Mayıs 1919 Samsun'da yakılan Bağımsızlık meşalesini yeniden alevlendirerek, el ele gönül gönüle vererek Muhteşem Turkiye'nin inşaasını gerçekleştirelim.

19 Mayıs 1919 benim doğum günüm diyen, Gazi Mustafa Kemal Paşa'yı ve Kahraman Silah Arkadaşlarını, Rahmet, Minnet ve Şükranla anıyoruz"dedi.
ETİKET :  

Tümü