BAŞKAN DİLEK: ÇOK YAKINDA ESNAFIMIZ RAHATLAYACAK

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek’i ziyaret etti. Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin’i ağırladı.

18:06:01 | 2021-04-05

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek’i ziyaret etti.

Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin’i ağırladı.

BU BİR KOBİ SANAYİ SİTESİ

Modern Sanayi Sitesi Hakkında bilgiler veren Dilek;  Bir kepenk olsun esnafın olsun düşüncesiyle çıktık bu yola. Yüksekliğinin 9 metre ve girişinin de 5 metre yükseklikte bir sanayi yaptık. Bu küçük sanayimi derseniz, küçük sanayiye ihtimal bırakmıyor ve bu bir KOBİ Sanayi Sitesi. Bunun içerisinde tamirci, kaportacı, boyacı, mobilyacı gibi esnaflarımız olacaktır. Bunlar elbette küçük esnaftır. Bununla beraber 25 Odalı bir otel projemiz var. Gelen müşteri bu otelde konaklayabilecek. Bölgenin en büyük Modern Sanayi Sitesi adayıyız.  Ayrıca bir ihtisas koleji de yapmayı amaçlıyoruz. Burada önceliğimiz savunma alanında öğrenciler yetiştireceğiz” dedi.
ETİKET :  

Tümü