[animate output image]

Ak Parti Teşkilatları sil baştan...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ömerleri bulacağız" sözleriyle değişim olacağını belirtmişti. AK Parti teşkilatlarında yüzde 60'ın üzerinde değişim olacak.

11:26:24 | 2020-09-24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ömerleri bulacağız" sözleriyle büyük bir değişim mesajı vermişti. AK Parti teşkilatlarında yüzde 60'ın üzerinde değişime gidecek.
AK Parti'nin 7'inci Büyük Olağan Kongresi takvimi kapsamında, yılbaşından itibaren ilçe kongrelerinin başlaması ve teşkilatlardaki yeni yönetim yapısının büyük oranda gençlerden oluşmasına yönelik çalışma yapılıyor.

"Eş-dost düzenine geçit verilmeyecek"

AK Parti yönetimi, 1 Ocak'tan itibaren ilçe kongrelerini, nisan ayından itibaren ise il kongrelerini başlatacak.

İlçelerden başlamak üzere yönetim kademelerinde 'Eş-dost' düzenine geçit verilmeyecek.

Hem illerde hem de ilçelerde, partiyi taşıyacak isimler yönetime getirilecek. Parti kaynakları, kongrelerde yönetime getirilecek isimlerle ilgili kriterlerin belirlendiği, bu kapsamda teşkilatlarda yüzde 60'ın üzerinde bir oranda değişime gidileceğini dile getirdi:

AK Parti kurmayları "Teşkilatlarda gençlere ağırlık verilecek ve güçlü bir yönetim yapısı kurulacak. Cumhurbaşkanı'mızdan edindiğimiz izlenim değişimin büyük olacağı yönünde. Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminin gücü teşkilatlara da yansıtılacak" değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: Net haber
ETİKET :   metal yorgunluğundan tam değişim...

Tümü