[animate output image]

ACAR'DAN, TURAN'A BÜYÜK DESTEK

Dinar Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Saffet Acar, Dinar’a bağlı Haydarlı kasabasında CHP’den belediye başkan adayı olan Şükrü Turan’a destek vermek için kasabaya gitti. Şükrü Turan’a destek vermek için Haydarlı pazarını...

22:16:05 | 2019-03-16

Dinar Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Saffet Acar, Dinar’a bağlı Haydarlı kasabasında CHP’den belediye başkan adayı olan Şükrü Turan’a destek vermek için kasabaya gitti.

Şükrü Turan’a destek vermek için Haydarlı pazarını gezen CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er, yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti ilçe başkanı Raif Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Haydarlılı vatandaşlar tarafından samimi bir ortam da karşılandı. Belediye Başkanı Saffet Acar, CHP Belediye Başkan Adayı Şükrü Turan ile birlikte Haydarlı pazarını gezerek seçmenlerden oy istedi. Sonuna kadar Şükrü Turan’ın arkasında olduklarını, kazanması adına her türlü desteği vereceklerini bildiren Haydarlılı seçmenler, Başkan Acar’a da özel olarak teşekkür etti. Şükrü Turan’ın Haydarlı’ya birçok projesinin olduğunu ve her zaman halkının yanında olacağına canı gönülden inandığını bildiren Başkan Acar, “Belediye başkan adayımız son derece temiz ve dürüst bir insan. Kazandığında kardeş belediye olarak her türlü belediye hizmetlerini Haydarlı için sunacağız. Dinar ve Haydarlı Belediyesi birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek kasabamıza en iyi hizmeti sunacağız” dedi.
ETİKET :   SAFFET ACAR DİNAR BELEDİYESİ

Tümü